تهران - خیابان گلبرگ غربی
0919-9001428 | 021-77587163
info(at)1seosite.com


نوآوری و خلاقیت با آرتمیس

تاریخچه سایت

این وبسایت که از سال ۱۳۸۷ با مدیریت ایمان رجب نژاد کار خود را آغاز نموده است تمرکز خود را در کیفیت، نوآوری، سرعت و سئوی سایت گذاشته است. ما با انجام نمونه کارهای متفاوت ،کیفیت را در میزان رضایت مشتری بدست می آوریم.ما در شرکت آرتمیس اخلاق، صداقت و نتیجه نهایی کار و میزان رضایت مشتری را با افتخار تا کنون بدست آورده ایم.

 

 

فلسفه وجود ما

فلسفه وجود این وبسایت در این است که برای ایجاد هر نوع وب سایت طرح های شیک،جذاب،بارگذاری سریع،همراه با پاسخگویی مداوم و خرید آسان را تحویل مشتری بدهیم.

 

 

ماموریت ما

اطمینان حاصل کردن دراینکه کار کردن با ما یک تجربه سریع ، آسان و بدون دردسر برای مشتری به ارمغان بیاورد. ما به مشتریان خود کنترل کامل وب سایت را با افزایش تخصص آن ها در حوزه وب سایت را میدهیم.

گروه طراح وب

 

گروه طراح ما با استفاده از سه فاکتور مهم که قابلیت استفاده، کیفیت و تجسم در حوزه طراحی وب هستند سایت شما را طراحی و توسعه میدهند.به این امید که اطمینان شما حاصل شود و ایده های خود را با ما به مرحله اجرا بگذارید.گروه توسعه سایت

 

ما به عنوان یک شرکت پیشرو توسعه وب سایت با تجربه گسترده در ایجاد کارایی بالای وب سایت و برنامه های کاربردی ، شما را جهت انجام نیازهای خود در حوزه وب جهت همکاری ترغیب مینماییم.


ایمان کریمی نیا

ایمان کریمی نیا

برنامه نویس
سامان رجب نژاد

سامان رجب نژاد

طراح سایت
ایمان رجب نژاد

ایمان رجب نژاد

مدیر تیم
مژگان ولی زاده

مژگان ولی زاده

طراح گرافیک

بیایید کار را شروع کنیم.


ما به شما کمک میکنیم به اهدافتان برسید و کسب و کارتان را رونق دهید.


درخواست مشاوره رایگان