تهران - خیابان گلبرگ غربی
0919-9001428 | 021-77587163
info(at)1seosite.com

بازاریابی تلفن همراه
موبایل مارکتینگ

 

بازاریابی موبایل آخرین فناوری است که به شما کمک می کند که مشتریان بیشتری را جذب کنید مشتریانی که بیشترین هزینه را صرف می کنند.

ما می توانیم به شما کمک کنیم یک کمپین بازاریابی تلفن همراه را راه اندازی کنید تا ارتباطات خود را برقرار کرده و مشتریان خود را دوباره و دوباره از راه درب باز گردانید.


طراحی سایت,طراحی وب سایت,بهینه سازی سایت,سئو سایت


خدمات ما


موبایل مارکتینگ یکی از محبوب ترین روش های بازاریابی است. اما تعداد قابل توجهی از کاربران تلفن همراه توانایی ایجاد کمپین موفق بازاریابی آنلاین را دارند. همانطور که تعداد کاربران تلفن همراه بیشتر است، اثربخشی و موفقیت نهایی یک کمپین بازاریابی تلفن همراه بسیار قوی تر از آنچه شما می توانید از یک کمپین بازاریابی آنلاین انتظار داشته باشید است،موبایل مارکتینگ امروزه یک روش بسیار محبوب بازاریابی است.


توسعه اپلیکیشن موبایل

ما به شما در ایجاد یک تجربه مفید برای برنامه های کاربردی وب خود بر روی دستگاه های موبایل و تبلت با استفاده از طراحی رسپانسیو، HTML5 و CSS3 کمک می کنیم.نسخع موبایل وب سایت

به عنوان یک سرویس دهی کامل ، ما طیف وسیعی از خدمات وب تلفن همراه، شامل استراتژی نسخه موبایل وب سایت و اپلیکیشن موبایل را ارائه میدهیم.بازاریابی پیامکی

بستر بازاریابی پیامکی، برای کسب و کار شما طراحی شده است، به بازاریابان اجازه داده می شود فورا با مشتریان ارتباط برقرار کرده و با هم ارتباط برقرار کنند.

ما چه کاری انجام میدهیم

 

آرتمیس، شریک بازاریابی تلفن همراه قابل اعتمادی برای بسیاری از مارک های پیشرو در ایران است. مشتریان ما معمولا در مورد خدمات استراتژیک ما که از فناوری تلفن همراه و پلت فرم های تحلیلی غنی بهره برداری می کند، پراکنده هستند. بهره گیری از قابلیت های چند کاناله،پیام کوتاه، MMS، وب موبایل،کدهای QR و ایمیل برای ایجاد تجارب مشتریان در حیطه کاری ماست.


سرویس های موبایل مارکتینگ ما

 

وب سایت های تلفن همراه

بازاریابی پیامکی

کمپین های جستجوی موبایل

فروشگاه تحت وب در موبایل

بارکد ۲D / کدهای QR

توسعه اپلیکیشن موبایل

کمپین های تبلیغاتی بازاریابی موبایلبیایید کار را شروع کنیم.


ما به شما کمک میکنیم به اهدافتان برسید و کسب و کارتان را رونق دهید.


درخواست مشاوره رایگان